Pagina 1 van 1

Zitten er waardevolle flessen tussen?

Geplaatst: za 08 mei 2021, 13:45
door Max
Beste lezer,

In de kelder van mijn oma vonden we wat oude flessen Cognac. Ze zien er mooi uit en daarom misschien zonde om ze de komende jaren zo maar op te drinken. Mijn opa heeft ze gekregen als geschenk dus ze zullen waarschijnlijk niet heel bijzonder zijn. Maar natuurlijk wel heel leuk om wat meer van de flessen te weten te komen.

Mocht iemand zin en tijd hebben dan hoor ik graag je mening over 1 of meer flessen.

Alvast heel erg bedankt voor jullie moeite!

Veel groeten,
Max

Re: Zitten er waardevolle flessen tussen?

Geplaatst: za 08 mei 2021, 13:47
door Max
.

Re: Zitten er waardevolle flessen tussen?

Geplaatst: za 08 mei 2021, 15:18
door Hans
Beste Max,

Welkom op het cognacforum! Ik moet je helaas teleurstellen: allemaal jonge cognacs van grote producenten. Vertegenwoordigen dus niet echt waarde. Paar tientjes per fles hooguit.
Over de Whisky en Mandarine kan ik geen uitspraak doen.

Succes!

Re: Zitten er waardevolle flessen tussen?

Geplaatst: za 08 mei 2021, 17:35
door JohanB
Ik kan geen uitspraak doen over die Napoléon Mandarin. Die Dunhill whisky kende ik helemaal niet. Ik heb snel even eea opgezocht maar ook deze is niet bijzonder blijkbaar. In sommige shops vragen ze daar tot 160 € voor, maar op een veiling (bv whiskyauction) mag je van geluk spreken als je 85 € vangt voor zo'n fles. De 'reguliere' biedprijs voor een Dunhill ligt tussen de 40 en de 50 € en als je pech hebt, gaat hij naar een andere eigenaar voor 1 tot 7 €. Echt. Nog nooit gezien bij een veiling.

Re: Zitten er waardevolle flessen tussen?

Geplaatst: zo 09 mei 2021, 14:22
door JohanB
Ik ben die Glen Grant vergeten. Helaas ook geen topper. Je kan die nog vinden in warenhuizen voor ongeveer 25 €.